• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Rajoninė geografijos olimpiada „Mano gaublys“

Kovo 3 dieną įvyko rajoninė 6 – 8 klasių mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“. 6 mūsų progimnazijos šeštokai varžėsi su 42 bendraamžiais. Labai džiaugiuosi Elijaus Bagužo, Dominyko Juškos ir Juliaus Joniškio parodytu noru dalyvauti olimpiadoje ir didžiuojuosi pasiektais aukštais rezultatais: Kotryna Kazlauskaitė užėmė 5 vietą, Matas Kulevičius – 6-tą, Matas Navikas – 8 vietą. 

Gausiame būryje rajono septintokų dalyvavo Jokūbas Daukšas ir Dovydas Dužinskas, užėmęs garbingą 2 vietą. Tarp 40 rajono aštuntokų puikias žinias parodė „Atžalyno“ progimnazistai Jokūbas Beržinis ir Matas Vavilovas, abu surinkę vienodą taškų skaičių ir iškovoję 5 vietą.

Geografijos mokytoja Laima Baltrukonienė

 

Lankytojų skaitiklis