• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Geografijos ir fizinio ugdymo pamoka Baltijos pajūryje

Rugsėjo 16 dieną integruota geografijos ir fizinio ugdymo pamoka 8c klasei vyko Baltijos pajūryje. Mokiniai su geografijos bei fizinio ugdymo mokytojomis žygiavo nuo Melnragės iki Olando kepurės, stebėdami, kaip keičiasi krantas, augalija ir gyvūnija, fotografavo medūzą, Baltijos jūros tarakoną, paukščius, augalus, įvertino kranto tipą.

Įdomu buvo išsiaiškinti vietovių pavadinimus, rasti Lietuvos aukso – gintaro, susipažinti su „Memel Nord“ – Antrojo pasaulinio karo gynybiniais įtvirtinimais. Smagu buvo ir tai, kad vaikai dirbo grupėse, buvo įvertinti pažymiais (iš geografijos) ir kaupiamuoju vertinimu (iš fizinio ugdymo). Mokytojos nuėjo 15 000 žingsnių, o mokiniai atlikdami užduotis – net 17000. Mokinių ir mokytojų nuomone, tai buvo puiki netradicinė pamoka.

Geografijos mokytoja Laima Baltrukonienė

 

Lankytojų skaitiklis