• PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Paroda „Mokymasis. Studijos. Karjera 2011"

Vasario 4-ą dieną aplankėme Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ 9-ą tarptautinę žinių ir išsilavinimo parodą „Mokymasis. Studijos. Karjera 2011".

Vienoje didžiausių Baltijos šalyse parodų mokiniai galėjo susipažinti su studijų ir mokymosi galimybėmis. Parodoje dalyvavo 110 mokymo įstaigų iš 15 pasaulio šalių. Šių metų parodos moto: „Atrask pasaulį Lietuvoje“.

Šiemet kūrybiškai, netradiciškai buvo pristatomos įvairios profesijos, meno studijos. „Amatų mieste“ buvo galima susipažinti su 18 specializuotų profesijų transporto, tarptautinių pervežimų, automobilių diagnostikos, remonto, viešbučių, restoranų paslaugų, ekologinio ūkio, alternatyviosios energetikos, sveikatinimo paslaugų srityse, taip pat su santechniko, suvirintojo, floristo, statybininko, fotografo, kirpėjo, kosmetologo, visažisto, masažuotojo specialybėmis.

Mokyklos skaitykloje veikiantį stendą „Kur studijuoti?“ papildė mokiniams svarbios informacijos suteikianti medžiaga, kurios sąrašas gautas parodoje:

 1. Abituriento atmintinė 2011.
 2. 2011m. brandos egzaminai.
 3. Ką reikia žinoti apie brandos egzaminus 2011- aisiais?
 4. Studijosužsienyje.lt
 5. Bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas 2011 m.
 6. Laikraščiai ,,Programa 2015“ ir ,,Mokyklos frontas“.
 7. Studentų finansų gidas
 8. Kviečiame mokytis profesinio mokymo įstaigose 2011 metais
 9. Karjeros planavimo žingsniai

Taip pat papildyti segtuvai ,,Universitetai“ ir ,,Kolegijos“ nauja informacine medžiaga.

Maloniai kviečiu abiturientus ateiti į skaityklą ir susipažinti su naujausia, profesiją pasirinkti padėsiančia medžiaga. Juk rinktis turite atsakingai! Nepasiduokite studijų madoms,  galvokite savo galva, ieškokite savo kelio! Atraskite pasaulį Lietuvoje!

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis