• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Inscenizuota pasaka „Jaučio trobelė“

Spalis – Tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo (ISLM). Tai kasmetinė viso pasaulio mokyklų bibliotekų šventė. Šių metų tema „Pasaulio pasakos“. Pasakos mus visus nukelia į stebuklingą fėjų, nykštukų, laumių pasaulį, moko vertybių, supažindina su įvairiausiomis pasaulio šalimis.

4c klasės mokiniai, kuriuos ruošė specialioji pedagogė Renata, mokytojos padėjėja Jurgita ir bibliotekininkė Aušra, šia proga inscenizavo lietuvių liaudies pasaką „Jaučio trobelė“. Mažieji aktoriai progimnazijos bibliotekoje vaidino savo klasės draugams bei Naujamiesčio skyriaus mokiniams. Vaikai susidomėję žiūrėjo vaidinimą, o po jo aktorius apdovanojo gausiais plojimais. Daug pagiriamųjų žodžių aktoriai sulaukė iš direktoriaus pavaduotojų V. Svotienės ir J. Dapšienės. Smagu, kad pasakos padeda įgyvendinti įtraukųjį ugdymą – kokybišką ugdymą kiekvienam mokiniui.

Bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė ir spec. pedagogė Renata Kulevičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis