• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Nuotolinė edukacija „Jaunieji tyrinėtojai“

LR Prezidentas ir Prezidento patarėjai balandžio 23 d. organizavo darbo dieną Telšių regione. Valstybės pažinimo centras šią dieną maloniai kvietė Telšių rajono moksleivius dalyvauti nuotolinėse edukacijose tema „Ką gali pilietis“ (5 – 8 kl.) ir „Jaunieji tyrinėtojai“ (1 – 4 kl.).

Mūsų progimnazijos 4a klasėje vyko nuotolinė edukacija „Jaunieji tyrinėtojai“, kurią vedė prezidentūros darbuotoja Justina Baltrūnaitė. Darbuotoja papasakojo  apie „Valstybės pažinimo centro veiklą“. Mokiniai pasikartojo, kas yra valstybės simboliai, kokia jų reikšmė, sužinojo Prezidento vėliavos simbolių reikšmes, kiek ir kokių Lietuvoje yra apskričių, savivaldybių, miestų. Po to grupėse atliko iš anksto paruoštą užduotį: sudėliojo  miestų herbus, aprašė juose dominuojančias spalvas,  pagrindinius simbolius ir savo darbus pristatė. Edukacijos pabaigoje, įtvirtinat žinias, mokiniai žaidė darbuotojos paruoštą viktoriną-žaidimą programėle „Kahoot“.

Darbuotoja džiaugėsi mokinių aktyvumu ir noru sužinoti, pažinti.

4a klasės mokytoja Jūratė Petrulienė

 

Lankytojų skaitiklis