• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Labas. Reikia draugą turėti

Kovo 1-31 dienomis Mažeikių rajono Užlieknės pagrindinė mokykla suorganizavo respublikinę  ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų virtualią parodą „Labas. Reikia draugą turėti“. Šią iniciatyvą palaikė Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga. Informacinis rėmėjas – naujienų svetainė www.manokrastas.lt. Paroda buvo skirta akcijai „Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2021“. Joje eksponuotos 683 nuotraukos iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų.

Šioje parodoje kartu su klasės vadove Jūrate Šliažiene dalyvavome ir mes, 6b klasės mokiniai. Visų pirma, per nuotolinę klasės valandėlę išsiaiškinome parodos nuostatus, išklausėme dainą „Reikia draugą turėti“, po to pasitelkę emocijas, nuotaikas, jausmus, fiksavome akimirkas, atspindinčias dainos mintis. Į virtualią parodą išsiuntėme 10 nuotraukų, kuriose įamžinome draugystės akimirkas. Mūsų fotografijas galima pamatyti https://www.manokrastas.lt/page/virtuali-paroda-labas-reikia-drauga-tureti .

Pasibaigus parodai, visiems jos dalyviams organizatoriai įteikė Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolierės Editos Žiobienės padėkas. Anot jų, „visi parodos dalyviai buvo nugalėtojai, nes kiekvienas darbas svarbus bei reikšmingas, atspindintis požiūrį į draugystę, bendravimą ir toleranciją.“

Džiaugėmės, kad dalyvavimas šioje parodoje mums padėjo dar geriau suvokti draugystės svarbą, ypač nuotolinio mokymosi metu, ir sustiprino mūsų saviugdą, savivertę ir atsakomybės jausmą.

6b klasės seniūnė Sofija Slavinskytė

 

Lankytojų skaitiklis