• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5-ąją progimnazijoje šiltai paminėta Mokytojų diena. Nuo pat ryto pedagogai džiaugėsi koridoriuje surengta sveikinimo parodėle – įvairiomis formomis sudėtomis mokinių rankų darbo rožytėmis.

Laiptinėje kabėjo rudeniškas sveikinimo plakatas. Per pertrauką gražiais prasmingais žodžiais, saldžiu tortu ir asmeninėmis dovanėlėmis aštuntokės džiugino pedagogus mokytojų kambaryje. Direktoriaus pavaduotoja J. Dapšienė atrišo ir perskaitė Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos L. Leinartienės dovaną – sveikinimo žodį visiems mokytojams, Padėkos raštus progimnazijos direktoriui V. Vaitkui, technologijų mokytojai J. Martinkienei, fizikos ir informacinių technologijų mokytojai S. Kazokevičienei bei pradinių klasių mokytojų metodinės grupės pirmininkei E. Kavaliauskienei. Mokytojus nudžiugino šakotis, atsiųstas Telšių rajono savivaldybės mero K. Gusarovo, su tvirtais žemaitiškais linkėjimais. Jaukiai nuteikė šiluma, sklindanti iš mokinių akių, ir gražūs rudeniniai žiedai.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis