• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

In memoriam

Žmogus – tik žemėj svečias,
Ir turi jis sugrįžt namo.
Bet kaip sunku išleist į kelią,
Kuriuo negrįžta niekas atgalios...

Rudenišką spalio 5-ą dieną netekome ilgamečio mūsų progimnazijos direktoriaus Vytauto Vaitkaus.

Vytautas Vaitkus gimė 1953 m. birželio 8 d. Telšiuose.

1975 m. baigė Šiaulių pedagoginį institutą (dabar - Šiaulių universitetas) ir įgijo pradinio mokymo metodikos ir pedagogikos specialybę.

2002 m. baigė Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultetą ir įgijo antros pakopos edukologinės krypties ekonomikos ir verslo pagrindų studijų programos ekonomikos mokytojo kvalifikaciją.

1975–1979 m. buvo Telšių rajono Mitkaičių aštuonmetės mokyklos direktorius.

1998–2005 m. dirbo Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistu.

2005 m. buvo paskirtas Telšių „Atžalyno“ vidurinės mokyklos (dabar -  progimnazijos) direktoriumi. 

Netikėta Vytauto Vaitkaus mirtis – tai skaudi netektis žmonai, sūnums, vaikaičiams, visiems artimiesiems ir mums – „Atžalyno“ progimnazijos bendruomenei. Direktoriaus mūsų mokykloje nueitą kelią galima išmatuoti pačiais svarbiausiais žmogiškumo matais: geraširdiškumu, tėviška meile mokiniams ir kolegoms, santūria išmintimi ir tikėjimu, kad viskas bus gerai. Direktorius visada pritarė mokytojų kūrybinėms idėjoms ir padėjo jas įgyvendinti. Mūsų vadovo puikus humoro jausmas, gebėjimas būti savikritiškam suteikdavo stiprybės visiems, susidūrusiems su sunkumais. Jis buvo mylimas ir gerbiamas visos mokyklos bendruomenės, kuriai nuolat dalijo savo neišsenkančią energiją. Skubantys metai netrukus turėjo atnešti užtarnautą laisvę, kuriai Jis turėjo daugybę planų: rytus be skubėjimo, ramias žvejybos akimirkas ir begalinį troškimą būti su artimaisiais...

Vytautas Vaitkus išliks mūsų atmintyje kaip nuoširdus ir dėmesingas vadovas, o artimųjų – mylintis vyras, tėvas ir rūpestingas senelis.

 

Lankytojų skaitiklis