• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Integruotas anglų kalbos bei dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualus konkursas „Mano augintinis“

Mūsų progimnazijos pradinukai dalyvauja tarptautiniame 3 – 4 klasių mokinių integruotame anglų kalbos bei dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualiame konkurse „Mano augintinis“. Konkursą organizuoja Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija. Nugalėtojai bei visų dalyvių sąrašas bus skelbiama nuo 2021 m. balandžio 20 d.. 
Virtuali kūrybinių darbų paroda bus įkelta Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos interneto svetainėje: https://www.paukstelis.lt/, Facebook paskyroje. Palinkėkime sėkmės mūsų dalyviams: Emilijai Čėsnaitei (3b kl.), Emilijui Juozapavičiui (3a kl.), Gaudrei Abromavičiūtei (3a kl.), Emai Mažeikaitei (4b kl.), Gabrielei Skirmantaitei (4b kl.).

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Lina Trepkevičienė

 

Lankytojų skaitiklis