• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Rajoninis anglų kalbos konkursas „Easter Twister“

Kovo 25 dieną aštuoni „Atžalyno“ progimnazijos 3 – 4 klasių mokiniai dalyvavo rajoniniame anglų kalbos konkurse „Easter Twister“. Tai konkursas, kuriame Emilė Bagužaitė, Tėja Staškevičiūtė, Arijus Jonušas, Gustas Vaitkevičius, Gaudrė Abromavičiūtė, Ernas Šarkis, Nedas Višniauskas ir Eglė Smilgevičiūtė parodė geras žinias apie pavasarį ir artėjančią Velykų šventę.

Mokiniams konkursui padėjo pasiruošti anglų kalbos mokytojos Danutė Raudienė ir Lina Trepkevičienė. Nugalėjo tie, kas naudodamiesi Kahoot programėle buvo greičiausi. Mūsų progimnazijos mokiniai iš 68 dalyvių užėmė 6, 7, 10, 22, 26, 36, 50 ir 64 vietas. Ačiū mokytojoms, padrąsinusioms vaikus dalyvauti konkurse ir patobulinti anglų kalbos vartojimo bei naudojimosi IT įgūdžius.

„Bendraminčiai“

 

 

Lankytojų skaitiklis