• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Krištolinis objektyvas 2020“

Spalio-lapkričio mėn. Kauno moksleivių techninės kūrybos centras organizavo respublikinį jaunimo fotoreportažų konkursą „Krištolinis objektyvas 2020“, skatinantį jaunimo kūrybiškumo, iniciatyvumo ir individualių meninių gebėjimų raišką. Konkurso tikslas – propaguoti jaunimo veiklas, naudojant reportažinę fotografiją. Fotoreportažas turėjo atspindėti jaunimo veiklą: darbus, džiaugsmus, konfliktus, nuotaiką ir visa tai, kas tikra.

Konkursui savo darbus pristatė 116 jaunųjų fotografų iš visos Lietuvos. Jie vertinimo komisijai pateikė net 840 nuotraukų. Jame dalyvavo mūsų progimnazijos 6b klasės mokiniai Viltė Jociutė ir Elijus Bagužas. Konkursui jie pristatė fotoreportažus apie popamokines veiklas. Elijaus fotografijose atsispindėjo jaunųjų futbolininkų varžybų akimirkos, o Viltės – klasės draugų emocijos pirmajam karantinui pasibaigus.

Gruodžio 10 dieną buvo paskelbti konkurso rezultatai. Paaiškėjo, kad vertinimo komisija labai gerai įvertino Viltės ir Elijaus darbus. Jie pateko tarp konkurso laureatų ir buvo apdovanoti paskatinamuoju prizu – „Nominacija už kūrybinius ieškojimus“.

Džiugu, kad toks konkursas ugdo mokinių meninę saviraišką ir kūrybiškumą, o visuomenė daugiau sužino apie jų netradicines veiklas.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Jūratė Šliažienė

 

Lankytojų skaitiklis