• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

TELŠIŲ „ATŽALYNO“ PROGIMNAZIJA SKELBIA ATRANKĄ IKIMOKYKLINIO UGDYMO MOKYTOJOS (-O) PAREIGOMS UŽIMTI

Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą LR Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Pareigybės aprašymas: ikimokyklinio ugdymo mokytojas.

Pareigybės lygis – A2;

Darbo krūvis: 1 etatas ( 36 val. per savaitę);

Darbo sutarties rūšis: neterminuota;

Darbo vieta: Telšių „Atžalyno“ progimnazijos Ryškėnų skyrius, Masčio g.15, Ryškėnai, Telšių r.

PRETENDENTAI PRIVALO PATEIKTI ŠIUOS DOKUMENTUS: Prašymą leisti dalyvauti atrankoje; Gyvenimo aprašymą; Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją; Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją; Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją; Kitus dokumentus įrodančius pretendento kompetencijas; Pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

REIKALAVIMAI PRETENDENTAMS: Ikimokyklinio ugdymo pedagoginis išsilavinimas ir ikimokyklinio ugdymo auklėtojo (-os) kvalifikacija; Gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas; Gebėjimas numatyti veiklos prioritetus, ugdymo proceso tikslus ir uždavinius, gebėjimas planuoti ugdymo turinį; Gebėjimas dirbti IKT.

DARBO UŽMOKESTIS: nustatomas vadovaujantis 2017 m. sausio 17 d. LR Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu Nr.XIII-198(5 priedas).

PRIVALUMAI: Darbo patirtis; Muzikinis, dailės išsilavinimas; Anglų kalbos žinios; Iniciatyva dalyvaujant įvairiuose projektuose.

DOKUMENTAI PRIIMAMI: nuo 2020 m. rugsėjo 7 d. iki 2020 m. rugsėjo 19 d. 16.00 val. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui. Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami į pokalbį. Pretendentams, neatitinkantiems kvalifikacinių reikalavimų, nepateikusiems dokumentų ar, sutikrinant nustačius, kad pateikti dokumentų originalai neatitinka dokumentų kopijų, neleidžiama dalyvauti atrankoje. Atrankos-pokalbio laikas numatomas 2020 m. rugsėjo 23 d. Dokumentai pateikiami asmeniškai adresu: P. Cvirkos g. 2, Telšiai, elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba registruotu laišku.

Darbo pradžia: 2020 m. spalio 1 d.

TELEFONAI PASITEIRAUTI: Direktorius (8 444) 70222, raštinė (8 444) 70211

 

Lankytojų skaitiklis