• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Akcija „Pasidalinkime gerumu“

Šv. Velykos – džiugi gamtos ir sielos prisikėlimo šventė. Mūsų progimnazijoje jau tapo tradicija didžiųjų švenčių metu prisiminti tuos, kuriuos slegia nepriteklius, ir suorganizuoti akciją „Pasidalinkime gerumu“.

Kasmet akciją inicijuoja direktoriaus pavaduotoja Jadvyga Dapšienė. Šį kartą į kvietimą dalintis atsiliepė pradinių klasių mokytojos Nijolė Šiurkuvienė, Jūratė Petrulienė, Eugenija Kavaliauskienė, Alvyra Bagužienė, anglų kalbos mokytoja Lina Trepkevičienė ir muzikos mokytojas Gintaras Vaitkaitis. Saldžios dovanos buvo nuvežtos į Telšių vyskupijos valgyklą „Caritas“. Kanauninkas Vygintas Gudeliūnas dėkoja akcijos dalyviams už dalijimąsi velykiniu džiaugsmu, parodytą didžiausią žmogišką vertybę – atjautą.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis