• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Netradicinė pamoka, skirta paminėti Europos dieną

Balandžio 22 d. mūsų progimnazijoje vyko netradicinė pamoka Mokinių savivaldos nariams, kuri buvo skirta paminėti Europos dieną. Šią pamoką inicijavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė bendradarbiaudama su istorijos mokytoja Vilija Vaičiuliene iš Telšių Žemaitės gimnazijos. 

Pagrindinis tikslas – įgyti daugiau žinių apie Europos Sąjungą ir motyvuoti mokinius dalyvauti Europos egzamine, kuris vyks gegužės 7 d. Pamoką vedė Žemaitės gimnazijos gimnazistai Atėnė Silkauskaitė, Justinas Miltenis ir Ignas Lapeikis. Jie pristatė savo veiklą, papasakojo apie dalyvavimą Euroscola renginiuose bei įvairiuose tarptautiniuose projektuose. Buvo suorganizuotas protų mūšis „Ką žinau apie Europos Sąjungą“, naudojantis Kahoot programėle. Geriausiai sekėsi Jokūbui Beržiniui, Austėjai Mileikytei ir Danielei Kairaitytei. Jokūbui Beržiniui, užėmusiam pirmąją vietą, gimnazistai paruošė specialų prizą, kuris bus įteiktas Europos dienos paminėjimo renginyje gegužės 9 d. Nuoširdžiai dėkojame gimnazistams ir sveikiname nugalėtojus Jokūbą, Austėją ir Danielę.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis