Kviečiame „Atžalyno“ progimnazijos bendruomenędalyvauti fotokonkurse-parodoje „Yra šalis Lietuva“

Foto konkursas-paroda „Yra šalis Lietuva“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

PARODOS - KONKURSO TIKSLAS

Ugdyti mokinių pilietiškumą, meilę, pasididžiavimą Lietuva, skatinti suvokti Laisvės vertę, pažinti ir pasirinkta menine raiška atspindėti praeities ir dabarties sąsajas, ieškoti apgintos laisvės įprasminimo.

UŽDAVINIAI

• Mokyti apmąstyti ir meninėmis priemonėmis išreikšti vertybių skalę
  • Puoselėti saviraišką, ugdyti kūrybiškumą.

PARODOS – KONKURSO ORGANIZATORIAI

Koordinatorė: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė.

Organizatoriai: pilietinio ir meninio ugdymo būrelių vadovai, klasių vadovai.

KONKURSO DALYVIAI

Konkurse kviečiami dalyvauti 5–8 klasių mokiniai, jų tėveliai, progimnazijos mokytojai.

KONKURSO ORGANIZAVIMO TVARKA

1. Konkursui pateiktos nuotraukos turi atitikti konkurso temą „Yra šalis Lietuva“, t. y. nuotraukose turi būti užfiksuoti mokinio darbinės veiklos ar jo šeimos gyvenimo akimirkos, laisvės pojūtis, atsispindėti  laisvės simboliai ir tautinės atributikos elementai, kelionės, aplankyti objektai, gamta, poilsis, žmonės, įvykiai....

2. Konkursui pateikiamos nuotraukos taip: nuotraukos pavadinimas,  autoriaus vardas, pavardė, klasė (pvz.: Šventė mieste. A. Pavardenis 7a).

3. Klasė konkursui atsiunčia 11 nuotraukų. Nuotraukos gali būti spalvotos arba nespalvotos.

4. Nuotraukas atsiųsti elpaštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ne vėliau kaip iki 2021-03-06.

VERTINIMAS IR APDOVANOJIMAS

Vertinimo kriterijai:

• meniškumas ir originalumas, temos atitikimas,
  • pilietiškumo raiškos ir autoriaus požiūrio atspindys nuotraukoje,
  • techninė nuotraukų kokybė,
  • neatitinkančios vertinimo kriterijų, ar su tinkamai neužpildyta metrika ir pavėluotai pateiktos nuotraukos, nevertinamos.

Apdovanojimas: konkurso laureatai bus apdovanoti padėkos raštais.

Pastaba

Konkurso dalyviai, dalyvaudami konkurse-parodoje „Yra šalis Lietuva“ sutinka, kad konkurso metu įrašyta vaizdo medžiaga, nuotraukos būtų skelbiamos „Atžalyno“ progimnazijos internetinėje svetainėje bei kituose interneto puslapiuose be atskiro konkurso dalyvio, globėjo ar tėvų raštiško sutikimo.