• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Integruota atvira lietuvių literatūros pamoka

Balandžio 22 dieną mums, 7a klasės mokiniams, vyko integruota nuotolinė literatūros pamoka „Kurianti kelionė, arba kodėl kelionė į save niekada nesibaigia... Pagal J. Ivanauskaitės esė knygą „Kelionių alchemija“. Pamoka vyko kartu su Mažeikių Kalnėnų progimnazijos septintokais, ją vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Edita Jagminienė ir Audra Arlauskienė.

Išklausę virtualios mokytojos kvietimo pasvarstyti apie kelionių naudą, susipažinę su J. Ivanauskaitės gyvenimo ir kūrybos faktais, dirbdami mišriose grupėse samprotavome, kodėl kelionė į save niekada nesibaigia. Pamokoje naudojomės programėlėmis Voki, Linoit, Mentimeter. Pamokos pabaigoje buvo smagu aptarti, kaip jautėmės, ką sužinojome, ko išmokome.

Džiaugiamės turėję galimybę mokytis kartu su bendraamžiais iš kito miesto. Pamoka buvo įdomi, šiuolaikiška, suteikė ne tik žinių, bet ir vertingos patirties.

Urtė Mitkutė, 7a klasės mokinė

 

Lankytojų skaitiklis