• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Europos egzaminas 2021“

Kaip ir kiekvienais metais Telšių ,,Atžalyno“ progimnazijos mokiniai gegužės 7 dieną dalyvavo kasmetiniame „Europos egzamine“. Jis vyko virtualiai interneto svetainėje europosegzaminas.lrt.lt. Egzamino išvakarėse mokiniai buvo pakviesti dalyvauti PROTOTO žaidime. Reikėjo atsisiųsti „Prototo“ programėlę ir atsakyti į vedėjo užduodamus klausimus.

Taip pat mokiniai galėjo susipažinti su „Europos egzamino“ užduotimis dalyvaudami egzamino treniruotėje portale https://europosegzaminas.lrt.lt/egzaminas/isbandyk. Į egzaminą pavyko prisijungti ir sudalyvauti 46 mūsų mokyklos mokiniams. Dėl internetinės svetainės trikdžių daugeliui nepavyko prisijungti. Europos egzamino organizatoriai apgailestavo ir atsiprašė.

Sveikinu visus dalyvavusius šiame respublikiniame renginyje, o labiausiai Ertą Norvaišytę (8a kl.), Gretą Steckytę (6a kl.) ir Matą Kulevičių (6b kl.), kurie iš mūsų progimnazijos mokinių surinko daugiausiai balų (iš 15 galimų po 13). Džiaugiuosi, kad mūsų mokyklos mokiniai yra drąsūs, smalsūs, noriai kasmet dalyvauja „Europos egzamine“ ir parodo puikias žinias bei gebėjimus.

Istorijos mokytoja Vilma Savickienė

 

Lankytojų skaitiklis