• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kaziuko mugė

„Atžalyno“ progimnazija kiekvienais metais organizuoja Kaziuko mugę. Ir šiemet nuo vasario vidurio mokyklos bendruomenė, paraginta progimnazijos direktoriaus, jai ruošėsi. Ypač mugės laukė pradinukai ir penktokai. 

Kovo 5-osios rytą skambant liaudiškai muzikai su pilnais krepšiais įvairiausių gėrybių į mokyklą rinkosi jaunieji „verslininkai“. Mugės kviesliai nuotaikingai žemaitiškai visus kvietė į aktų salę. Po 4 pamokų prasidėjo pats linksmumas. Prekystaliai lūžo nuo kepinių, kitų saldumynų. Buvo galima nusipirkti naminio sūrio, medaus. Ponioms ir merginoms akys raibo nuo gražiausių papuošalų. Smagu buvo pirkti dailius mokinių ir jų šeimos narių rankdarbius. Šventė buvo nuotaikinga. Dar kartą įsitikinome, kad žemaičiai moka švęsti ir puoselėja liaudies tradicijas.

Pradinių klasių mokytojų metodinė grupė 

 

Lankytojų skaitiklis