Rajoninė mokinių technologijų olimpiada 2020 „MINIATIŪRA 20x20“

Vasario 28 dieną „Atžalyno“ progimnazijoje vyko rajoninė mokinių technologijų olimpiada 2020 „MINIATIŪRA 20x20“. Joje dalyvavo 45 mokiniai keturiose amžiaus grupėse tekstilės, konstrukcinių medžiagų ir mitybos srityse.
Olimpiadoje savo jėgas išbandė mūsų progimnazijos penktokės Kotryna Kazlauskaitė ir Sofija Slavinskytė, šeštokės Gabija Jonauskytė ir Justina Budginaitė, septintokai Austėja Mileikytė, Ugnė Prušinskytė, Eimantas Kekys ir Ema Vainoriūtė bei 8a klasės mokinė Julija Mažonaitė. Austėja ir Julija olimpiadoje pelnė garbingas antrąsias vietas. Vertinimo komisiją sužavėjo mergaičių namų darbai, Austėjos iškeptas gardus pyragas ir olimpiados metu per tris valandas Julijos atliktas tekstilės darbas. Sveikiname nugalėtojas ir jų technologijų mokytoją metodininkę Jadvygą Martinkienę!

„Bendraminčiai“