• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Meninio skaitymo konkursas

Sausio 24 dienos popietę mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas, skirtas Sausio 13-ajai,  Laisvės gynėjų dienai paminėti. Į šventę susirinko ne itin gausus būrys skaitovų, bet geros nuotaikos nestigo. Dalyviai, mokytojai buvo maloniai pasveikinti konkurso vedėjų, skambėjo lyrinė smuiko muzika.

Pirmieji konkurso skaitovai – penktokai nebuvo labai drąsūs, tačiau skaitė nuoširdžiai ir įtaigiai. Skambėjo eilėraščiai apie žiemą, mamą, tėvynę, išgirdome daug įdomių prozos ištraukėlių, kurias skaitė vyresniųjų klasių mokiniai.

Vertinimo komisija buvo be galo griežta, todėl nugalėtojais buvo paskelbti šie mokiniai: Paulina Garbinčiūtė (5c), Emilija Ročiutė (6c), Robertas Sobutas (6c) ir dvyliktokė Odeta Sobutaitė.

Šie mokiniai pakviesti dalyvauti zoniniame meninio skaitymo konkurse, kuris vyks vasario mėnesį „Atžalyno“ vidurinėje mokykloje.

 

Lankytojų skaitiklis