• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konkurso „Atžalyno“ balsas“ I turas

Jau antrus metus iš eilės „Atžalyno“ progimnazijoje direktoriaus pavaduotojos J. Dapšienės iniciatyva valstybinės Lietuvos Nepriklausomybės šventės pasitinkamos netradiciškai. Šiemet Vasario 16-osios proga organizuotas 1 – 8 klasių mokinių konkurso „Atžalyno“ balsas“ I turas.

Jame dalyvavo 36 savarankiškai pasiruošę dainorėliai, kuriuos vertino kompetentinga komisija: direktoriaus pavaduotoja J. Dapšienė, muzikos mokytojai L. Petrulaitienė ir G. Vaitkaitis, šokio mokytoja D. Dacienė ir anglų kalbos mokytoja K. Bagužienė. Šventiškai papuoštoje scenoje skambėjo dainos apie Lietuvą ir laimingą vaikystę. Išrinkti pačius geriausius nebuvo lengva, tačiau po ilgų svarstymų nugalėtojai buvo paskelbti. Jais tapo A. V. Jonušas (3a kl.), G. Vavilovaitė (2a kl.), E. Čėsnaitė (2b kl.), M. Kimbaro (3a kl.) ir E. Varpučinskaitės (2b kl.) duetas, V. Norkutė (4b kl.), S. Stripeikaitė (1b kl), R. Jankauskaitė (3b kl.), G. Trepkevičiūtė (2a kl.), E. Bagužaitė (3a kl.), A. Nekrašiūtė (3a kl.), G. Gaudutytė (2c kl.), G. Steckytė (5a kl.), S. Miniotaitė (7b kl.), A. Strazdauskaitė (7b kl.) ir L. Birkšytės (8b kl.) bei B. Sankauskaitės (8b kl.) duetas. Burtai lėmė, kuris muzikos mokytojas padės mokiniams pasiruošti konkurso finalui, vyksiančiam pasitinkant Kovo 11-ąją. Linkime nugalėtojams malonaus ir prasmingo ruošimosi bei sėkmės konkurso finale.

„Bendraminčiai“

 

Lankytojų skaitiklis