• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pradinukai žiūrėjo spektaklį „Stebuklinga spanguolė“

Sausio 12 dieną „Atžalyno“ progimnazijos 2a, 3a, 3b ir 4a klasės mokiniai lankėsi Telšių Žemaitės dramos teatre, kur žiūrėjo Klaipėdos Mažojo Jaunimo teatro spektaklį „Stebuklinga spanguolė“, sukurtą pagal šviesaus atminimo rašytojos Jurgos Ivanauskaitės pasaką tuo pačiu pavadinimu.

Spektaklis apie šiuolaikinio miesto vaiko Algiuko, netikinčio stebuklais, kelionę klaidžiais gamtos sargų – Vuoklių – pilies koridoriais, kurie saugo gamtos karalienės paslaptį. Spektaklio režisieriui Tomui Sipavičiui, pasitelkus medijos vaizdus, puikiai pavyko įtikinti jaunuosius žiūrovus, kad žmogus nėra blogas, tik prisigalvojo daug sau patogių dalykų ir tapo labai nerūpestingas.

Ačiū pradinių klasių mokytojoms ir tėveliams, suteikusiems vaikams galimybę mokytis kitaip – per meną.

„Bendraminčiai“

 

 

Lankytojų skaitiklis