• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Laisvės gynėjų dienos dvidešimtmečio paminėjimas

Sausio 12 dieną, Laisvės gynėjų dienos išvakarėse, mokykloje istorijos mokytojos V.Nekrašienės iniciatyva kartu su projekto „Drąsinkime ateitį“ dalyviais buvo paruošta mokyklos fojė ekspozicija „Laisvės liepsna“, kurioje atsispindi Sausio 13-osios istoriniai momentai. Prie ekspozicijos dega atminimo žvakelės.

Mokiniai, vadovaujami dailės mokytojos R. Aleksandravičienės, savo mintis apie Sausio 13-osios įvykius pavaizdavo piešiniuose „Laisva Lietuva“, kurie eksponuojami prie Aktų salės ir mokyklos fojė.

Ryškėnų pradinėje mokykloje vyko Telšių rajono netradicinės sportinės trikovės „Jėga, valia, ištvermė“ varžybos, skirtos Laisvės gynėjų dienai paminėti. Mūsų mokyklos mergaitės A. Petrauskytė, S. Ziabkinaitė ir V. Ganytė 7-8 klasių mergaičių grupėje užėmė II-ąją vietą. 7-8 klasių berniukų grupėje mokyklą atstovavę L. Gedrimas, Ž. Metrikis ir V. Stonis užėmė III-ąją vietą. Taip pat III-ąją vietą 9-10 klasių berniukų grupėje užėmė 10a klasės atstovai: D. Petreikis, J. Eitutis ir R. Vaičiulis. Deivydas Petreikis buvo taikliausias šaudymo rungtyje. Komandos buvo apdovanotos Policijos komisariato diplomais, o komandos nariai – medaliais. Neblogai sekėsi ir 9-10 klasių mergaičių komandai, kurią sudarė G. Sudintaitė, E. Tamašauskaitė ir E. Mažeikaitė. Komandoms vadovavo kūno kultūros mokytoja L. Jankauskienė.

 

Lankytojų skaitiklis