• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pradinukai paminėjo Turizmo dieną

Rugsėjo 27-oji – Pasaulinė turizmo diena. Šią dieną paminėjo ir mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai.

Rugsėjo 27-ąją pradinukai į mokyklą rinkosi be kuprinių. Rytas prasidėjo kitaip nei visada – mokiniai žiūrėjo laidą apie Telšius iš serijos „Aplink Lietuvą. Miestai“. Po to kūrė medžius, simbolizuojančius Žemaitijos stiprybę ir surašė savo palinkėjimus Žemaitijai. Sukurtais medžiais, eksponuojamais koridoriuje, gali pasidžiaugti progimnazijos bendruomenė.

Vėliau mokiniai išsiruošė į turistinį žygį pėsčiomis numatytais maršrutais: Masčio ežero pakrantėmis, ant Zakso kalno, Džiugo piliakalnio, į Buities muziejų ir kitas žymias Telšių miesto vietas.

Mokiniai džiaugėsi turiningai praleista diena.

Pradinių klasių mokytoja Nijolė Šiurkuvienė

 

Lankytojų skaitiklis