• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Ta diena – lyg gėlė, ji žydi,
Dar įkaitus nuo vasaros saulės.
Atsiversi dieną lyg knygą,
O toj knygoj – kitas pasaulis.

Rugsėjo 2-oji – Mokslo metų pradžia

Rugsėjo 2 dieną „Atžalyno“ progimnazijos kiemas pasipuošė įvairiaspalviais žiedais. Mokyklos bendruomenė rinkosi į Mokslo ir žinių šventę, kurią pradėjo progimnazijos direktorius Vytautas Vaitkus. 

Iškilmingai įneštos valstybinės vėliavos, sugiedota „Tautiška giesmė“. Susirinkusiuosius sveikino šventės svečiai: Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, Telšių V. Borisevičiaus kunigų seminarijos dvasios tėvas Saulius Tomošaitis, Telšių rajono savivaldybės narys Stanislovas Čekanauskas. Renginį vedė Nykštukas ir Kakė Makė – aštuntokai Brigita Sankauskaitė ir Justinas Adomkus. Po iškilmingos dalies mokiniai ir mokytojai sugužėjo į klases pirmai pamokai.

Drąsos, atkaklumo, kantrybės ir sėkmės mokiniams, mokytojams ir tėveliams naujaisiais mokslo metais!

„Bendraminčiai“
 

Lankytojų skaitiklis