• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Jaukus Advento vainikų pynimo vakaras

Nauji liturginiai metai prasideda Adventu. Pradėdami adventinį laikotarpį, ramybės ir susikaupimo metą, mūsų progimnazijos mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai susirinko į bendrą būrį ir pynė vainikus. Ši prasminga ir graži tradicija, kurią labai pamėgo visa bendruomenė, tęsiama jau ketvirtus metus. 

Į renginį atvyko apie 60 tėvelių, kurie kartu su savo vaikais ir klasių vadovais pynė Advento vainikus. Visą vakarą sukosi skaidrės, kuriose buvo užfiksuotos ankstesnių metų nuotraukos, primenančios šiuos jaukius vakarus. Progimnazijos administracija pasirūpino ne tik eglių šakomis, šienu, bet ir vaišino visus karšta arbata, saldumynais. Į renginį atvyko Telšių vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijos dvasios tėvas, kunigas Saulius Tomošaitis, kuris pašventino nupintus vainikus, prakartėlę bei visai bendruomenei palinkėjo pilno ramybės ir dvasios laiko, pasidžiaugė, kad progimnazijoje yra organizuojamos prasmingos veiklos. Muzikiniais kūriniais bendruomenę pasveikino Mokinių tarybos narės Brigita Sankauskaitė ir Kamilė Vaitkutė. Progimnazijos direktorius Vytautas Vaitkus ir renginio organizacinė grupė, vadovaujama direktoriaus pavaduotojos Jadvygos Dapšienės, nuoširdžiai dėkoja kunigui Sauliui Tomošaičiui, tėveliams, mokiniams, mokytojams, dalyvavusiems šioje prasmingoje ir smagioje veikloje.

„Bendraminčių“ narė Agnė Kaveckytė

 

Lankytojų skaitiklis