• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka, skirta Knygnešio dienai

Kovo 15 dieną progimnazijos skaitykloje istorijos mokytojos Vytautos Nekrašienės iniciatyva buvo organizuota 5-ų klasių integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka, skirta Knygnešio dienai paminėti. 

Integruotai pamokai skaitykloje buvo sukurta jauki aplinka, degė žvakės. 5a klasės mokiniai pamoką pradėjo Bronės Vilemaitienės eilėraščiu „Knygnešiai“. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Audra Arlauskienė mokiniams priminė lietuviško žodžio, knygnešystės svarbą. 7b klasės mokinės Akvilė Sukauskaitė ir Saida Stulpinaitė penktokų komandas pakvietė į Protų mūšį. Vertinimo komisijos nariai, 8b klasės mokiniai Domantas Karpys, Matas Kreičmanas, Kasparas Tautkus ir Mantas Šaulys skaičiavo teisingus atsakymus ir paskelbė rezultatą: 35 (5a klasė) ir 34 (5b klasė). Abi komandos apdovanotos proginiais Padėkos raštais. Pamoka baigta 1864 metais Motiejaus Valančiaus išleistos maldaknygės apžiūrėjimu ir skaityklos bibliotekininkės Dalios Krauzienės skaitomais eilėraščiais apie knygnešius.

Skaityklos bibliotekininkė Dalia Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis