• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

VIBELIFT 2019

Ankstų balandžio 11-os rytą mes, grupė aštuntokų, kartu su 8b klasės auklėtoja J. Šliažiene ir bendruomenės nare S. Jakumiene išvykome į Vilnių, kur mūsų laukė neįtikėtinų įspūdžių kupinas renginys.

Tą dieną mes dalyvavome VIBELIFT-e 2019 – jaunimo festivalyje „Kosminė odisėja“. Renginį jau trečius metus iš eilės „Siemens“ arenoje organizavo SMK (Socialinių mokslų kolegija). Jį šauniai vedė humoristas J. Jankevičius, SMK direktorė G. Skučaitė ir grupės „120“ nariai Dovydas ir Šarūnas.

Jame išgirdome daugelio žymių žmonių motyvacinius pranešimus apie būdus įveikti savo baimes (M. Stonkus), piešimo įtaką ieškant savęs (broliai A. ir R. Gataveckai), visuomeniškumo galią ir vertybes (J. Didžiulis), kaip atskleisti savo talentus (G. Jaunius). Be to, sužinojome, kas yra „mūsų universalusis AŠ“ (Monika Marija), ką daryti, kad galėtume rytais lengvai atsikelti iš lovos (V. Bareikis) ir kt. Beje, V. Bareikio pranešimas mus labiausiai sužavėjo, nes trys priežastys, priverčiančios šokti iš lovos, yra labai paprastos, tik mes dažnai jas pamirštame... Na, o jo atliekama daina „Kambarys ežero dugne“ visą jaunimą (arenoje jaunuolių buvo daugiau kaip 4000) pakėlė iš vietų bei privertė kartu su juo šokti ir dainuoti!

Renginyje tikrai turėjome ką veikti: įdėmiai klausėmės pranešimų, pasidarėme gausybę asmenukių su vedėjais, pranešėjais ir jaunaisiais influenceriais, treniravomės kartu su aktoriais A. Bružu ir K. Glušajevu, atlikome jaunimo himną ir šėlome diskotekoje, kurios žvaigždė buvo Beatrich...

Tai buvo wow diena, kurią prisiminsime visą gyvenimą! Šis tobulėjimo šou kiekviename iš mūsų užkūrė galingą vidinę raketą, su kuria galėsime leistis į nepakartojamą savo ateities odisėją!

Renginyje dalyvavę aštuntokai

 

Lankytojų skaitiklis