• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Vasario 16-osios paminėjimas „Atžalyne“

Vasarios 15-osios rytą progimnazijoje buvo paminėta Lietuvos Valstybės atkūrimo diena. 8 valandą ryto vyko renginys aktų salėje. Būrelio „Piliečio žadintuvas“ nariai priminė istorinius faktus apie Nepriklausomybės atkūrimą. Šaulių būrelio nariai iškilmingai įnešė Lietuvos Respublikos vėliavą ir visa bendruomenė sugiedojo valstybės himną. Patriotinėmis dainomis džiugino pradinukų ir vyresniųjų klasių mokinių chorai. Eiles žemaitiškai skaitė būrelio „Mažosios mūzos“ nariai. Šiltą sveikinimo žodį tarė progimnazijos direktorius Vytautas Vaitkus. Tądien  visos pradinukų veiklos buvo skirtos Valstybės atkūrimo dienai. Vaikai darė vėliavėles, piešė, skaitė eiles apie Lietuvą, surengė dailės galeriją.

Paminėję Valstybės gimtadienį savo progimnazijoje, mokiniai kartu su būrelių vadovais ir administracijos atstovais nuvyko pasveikinti kaimynų į Telšių „Naujamiesčio“ mokyklą.

Esame laimingi, kad galime džiaugtis atkurta ir išsaugota savo valstybe, toliau kurti ir stiprinti savo šalį prasmingais darbais.

„Bendraminčių“ informacija

 

 

Lankytojų skaitiklis