• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konkursas „Mes gamtos vaikai“

Šiaulių S.Daukanto gimnazijos iniciatyva buvo organizuotas  mokinių piešinių ir tekstilės darbų konkursas „Mes gamtos vaikai“, kuris tęsėsi nuo 2010 m. rugsėjo 15 d. iki lapkričio 1d. Lapkričio 15 dieną Šiaulių Kultūros centre vyko baigiamasis konkurso renginys - parodos atidarymas, konkurso laureatų apdovanojimas ir pagerbimas.

Konkursui buvo pateikta apie 300 darbų iš Vilniaus, Šiaulių, Ukmergės, Telšių, Gargždų ir kitų miestų bei rajonų. Vertinant darbus buvoatsižvelgta į temos atitikimą, darbo originalumą, autentiškumą, meniškumą bei požiūrio į gamtą atskleidimas.

Trečiąją vietą laimėjo mūsų mokyklos mokinys Edgaras Daugintis, sertifikatus gavo Giedrius Kazlauskas, Gabija Šniaukaitė, Paulius Ramša, Raminta Šiaulytė, Greta Šliužaitė, Odeta Sobutaitė ir Viktorija Dužinskytė. Vaikus ruošė dailės mokytoja Regina Aleksandravičienė.
 

Lankytojų skaitiklis