• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Dalyvavome tarptautinėje lietuvių kalbos olimpiadoje „Kings 2019“ 

Šiemet mūsų lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja A. Arlauskienė pakvietė dalyvauti tarptautinėje lietuvių kalbos olimpiadoje „Kings 2019“. 

Po sėkmės pirmajame etape vykome į finalą Klaipėdoje. Labai jaudinomės, nes tai buvo pirmoji tokia mūsų patirtis. Tačiau mums sekėsi visai gerai. Kajaus žinios buvo įvertintos 78,65 %, Urtės – 79,05%, o Beno Vytauto – 81,9 %. Visi trys esame apdovanoti „Kings“ olimpiados antrojo lygmens diplomais.

Olimpiados užduotys buvo įvairios: reikėjo atlikti teksto suvokimo užduotį, pasitikrinti, kaip mokame rašyti tikrinius dviejų žodžių daiktavardžius ir sukurti tekstą. Džiaugiamės, kad mums gerai sekėsi, kad supratome, kur reikia tobulėti, ir kad pagilinome savo lietuvių kalbos žinias bei įgūdžius besiruošdami olimpiadai. Nuoširdžiai dėkojame Urtės tėveliui, padėjusiam mums nuvykti į Klaipėdą.

Kajus Lipskis, 6a klasės mokinys, Benas Vytautas Šeputis ir Urtė Mitkutė, 5a klasės mokiniai

 

Lankytojų skaitiklis