• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Dovana mamai

Motinos diena švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Tai – visų labai laukiama ir kiekvienam brangi šventė. Juk mama – tai visų mūsų pradžia, tai gyvybė, saulės šviesa ir namų siela.

Mūsų progimnazijoje kiekvienais metais tradiciškai paminima Motinos diena. Šiemet šventinis koncertas „Dovana mamai“ vyko gegužės 2 dieną. Gausiai susirinkusias mamas pasveikino progimnazijos direktorius Vytautas Vaitkus. Mamoms, kurios aktyviai bendradarbiauja su progimnazija, buvo įteikti Padėkos raštai. Sveikinimo žodį tarė ir gerbiamas Katedros administratorius, progimnazijos globėjas kanauninkas Vygintas Gudeliūnas. Visi pradinukai ir 1-8 klasių menų būrelių dalyviai, šventiškai pasipuošę ir džiugiai nusiteikę, dovanojo savo mamytėms pačius gražiausius pasirodymus: meninę bei avangardo kompozcijas, dainas, šokius. Renginio pabaigą vainikavo bendra visų mokinių daina „Žibuoklėm pražydo“, po kurios vaikai skubėjo pas savo mamas – jas apkabinti, pabučiuoti, įteikti gėlės žiedą ar savo pačių paruoštą dovanėlę.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis