• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Paminėta Laisvės gynėjų diena

Prieš dvidešimt aštuonerius metus Lietuvos žmonės susivienijo ir pasiekė istorinę pergalę prieš sovietinę okupaciją. Sausio 13-osios naktį prie Televizijos bokšto Vilniuje per 600 taikių ir neginkluotų žmonių buvo sužeista, žuvo 14.

Kaip ir kiekvienais metais „Atžalyno“ bendruomenė prisiminė 1991 m. sausio įvykius, žuvusiuosius už Lietuvos laisvę ir juos pagerbė uždegdami vienybės ir atminimo žvakutes progimnazijos languose. Mokytojai ir būrelio „Piliečio žadintuvas“ nariai per pirmąją pamoką papasakojo mokiniams apie šios istorinės datos įvykius, pagerbė žuvusiuosius tylos minute. Pradinukai visi kartu sugiedojo Lietuvos himną ir iš neužmirštuolių sukūrė Laisvės stendą. Sausio 13-osios vakare mokytojai, būrelių „Piliečio žadintuvas“ ir „Jaunųjų šaulių“ nariai dalyvavo minėjime Telšių miesto Nepriklausomybės aikštėje.

Būrelio „Bendraminčiai“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis