• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Rajoninis diktanto konkursas „Raštingiausias mokinys 2019“

Kiekvienais metais kovo mėnesį „Kranto“ progimnazijoje vyksta rajoninis 5-8 klasių mokinių diktanto konkursas „Raštingiausias mokinys“. Konkursą organizuoja Telšių rajono lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinis būrelis, Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyrius.

Konkurso tikslai – puoselėti gimtąją kalbą, ugdyti mokinių gebėjimą taisyklingai užrašyti diktuojamą tekstą ir išrinkti raštingiausius rajono mokinius.

Šiais metais diktanto konkurse mūsų progimnazijos garbę gynė 10 mokinių. Keturios iš jų tapo konkurso prizininkėmis. 7 klasių mokinių grupėje Julija Mažonaitė (7a klasė) ir Akvilė Sukauskaitė (7b klasė) užėmė 2 vietą, o Saida Stulpinaitė (7b klasė) – 3-ą. Šias mokines konkursui ruošė mokytoja Jūratė Šliažienė. 8a klasės mokinių grupėjė Ema Ežerskytė (8a klasė) užėmė 2 vietą. Emą konkursui ruošė mokytoja Alvida Petkuvienė.

Nuoširdžiai sveikiname raštingiausias mūsų progimnazijos mokines!

Lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Šliažienė

 

Lankytojų skaitiklis