• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Profesinis veiklinimas Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate

Kiekvieną pavasarį policijoje organizuojamos Atvirų durų dienos tikslas – supažindinti mokinius su policininko profesija. 

Mūsų progimnazijai atstovavo 7c klasės mokiniai, lydimi klasės vadovės Danguolės Eirošienės ir skaityklos bibliotekininkės Dalios Krauzienės.

Iš visos Telšių apskrities mokyklų gausiai susirinkusius mokinius pasveikino ir jų apsilankymu policijos komisariate pasidžiaugė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas.

Susitikimo su mokiniais metu Lietuvos policijos mokyklos atstovai išsamiai papasakojo apie galimybę tapti policininku, supažindino su atrankos tvarka bei mokymosi sąlygomis, kursantams ar studentams suteikiamomis socialinėmis garantijomis, ateities perspektyva ir karjeros galimybėmis.

Apie atskirų policijos padalinių veiklą papasakojo Atvirų durų dienos renginyje dalyvavę Kriminalinės policijos biuro, Kriminalistinių tyrimų centro, antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai. Visi jie supažindino su darbo specifika padaliniuose. Didelį įspūdį mokiniams paliko Kelių policijos pareigūnų motociklai ir kinologas su tarnybiniu šunimi.

 Aktyvūs ir žingeidūs mokiniai, besidomintys policijos pareigūno darbu ir ateities planus siejantys su šia profesija, buvo kviečiami baigę mokyklą pagausinti policijos pareigūnų gretas.

Skaityklos bibliotekininkė D. Krauzienė

 

Lankytojų skaitiklis