• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Integruota anglų kalbos, technologijų ir muzikos pamoka

Kalėdos susikaupimo, naujų vilčių ir siekių išsipildymo metas. Naujųjų metų laukimu užsidegusios mokytojos metodininkės I. Klaišytė ir L. Trepkevičienė prieš Kalėdas vedė atvirą, integruotą anglų kalbos, technologijų ir muzikos pamoką 3a klasėje. Pamokos metu vyravo šventinė atmosfera. Pamoką stebėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Dapšienė, pradinių ir anglų kalbos mokytojos. 3a klasės mokiniai pasidarė lankstinukus su sniego seniu ir apie jį užsirašė anglišką dainelę, kurią padainavo mokytojai Linai Trepkevičienei pritariant gitara.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Dapšienė pasidžiaugė, kad mokytojos yra kūrybiškos, taiko naujoves ugdymo procese, bendradarbiauja ir dalijasi patirtimi su kolegomis.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Lina Trepkevičienė

 

Lankytojų skaitiklis