• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Rajono pradinių klasių mokinių konferencija „Aš galiu – gali ir tu“

Lapkričio 28 d. Telšių „Germanto“ progimnazijoje vyko rajono pradinių klasių mokinių kūrybinė- praktinė konferencja „Aš galiu – gali ir tu“. Joje dalyvavo mūsų progimnazijos 3a klasės mokinė Aristėja Kurilavičiūtė. Aristėja pristatė pranešimą „Mano pomėgis“. Mokinę ruošė pradinių klasių mokytoja metodininkė Irma Klaišytė.

Konferencijos dalyviams buvo puiki galimybė ne tik plėsti akiratį, bet ir lavinti kalbėjimo prieš auditoriją gebėjimus. Antroje konferencijos dalyje gerąja patirtimi dalijosi mažųjų pranešėjų mokytojai. Pranešimą skaitė ir mūsų progimnazijos pradinių klasių anglų kalbos mokytoja Danutė Raudienė. Vėliau mokiniai  buvo įtraukti į veiklas. Jie kūrybinėse-praktinėse dirbtuvėse atliko įvairias užduotis. Vieni gamino skirtukus, kiti bandė prakalbinti molį, pasigaminti įdomiuosius magnetus. Aristėja pasirinko eksperimentų dirbtuves.

Ir mokytojams, ir pradinukams konferencija patiko, nes joje įgijo pažinimo, džiaugsmo, naujų patirčių bei idėjų.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis