• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projektiniai darbai apie Kalėdas

Šv. Kalėdos – gražiausia ir daugelio mūsų labiausiai laukiama metų šventė. Anglų kalbos mokytojos metodininkės L. Trepkevičienės paraginti mokiniai ruošė skaidres apie Kalėdų papročius. Netradicinės pamokos metu progimnazijos skaitykloje buvo pristatoma surinkta informacija. Kalėdų džiaugsmo potyris jaučiamas ir kalėdinių atvirukų parodoje.

Visą gruodžio mėnesį mokytojos Linos Trepkevičienės anglų kalbos pamokose mokiniai kūrė kalėdinius atvirukus ir ant jų rašė linkėjimus anglų kalba. Atvirukai daryti įvairia technika. Piešti, karpyti, pjaustyti vaikų darbeliai spinduliuoja gerumą, ramybę.

Kviečiame pasigrožėti kalėdiniais atvirukais ir pajusti žiemiškai nuostabią Kalėdų nuotaiką progimnazijos skaitykloje. Paroda veiks iki sausio 10 d.

L. Trepkevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė,
D. Krauzienė, skaityklos bibliotekininkė

 

Lankytojų skaitiklis