• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Verslumo savaitė

Verslumo savaitės metu apsilankėme kavinėje "Bistro". Mus maloniai pasitiko kavinės savininkė A. Zubavičienė, kuriai uždavėme keletą klausimų.

Nuo ko pradėjote verslą?

Savo verslą pradėjau nuo nulio, prieš 16 metų. Pirkome sovietinio tipo nekokios būklės pastatą. Lėšų nebuvo daug, tad įrengėme tik pirmą aukštą. Po penkerių metų, pasitaupę pinigų atstatėme ir antrąjį aukštą. Visas pastatas buvo restauruotas, liko tik plytos iš lauko pusės.

Kaip sekėsi pirmaisiais verslo metais?

Neblogai. 1994 m. liepos 26 dieną, A. Zubavičienės įmonė pradėjo veiklą su mažu asortimentu. Gaminome salotas, blynelius, kepėme plokštainius. Kitas etapas prasidėjo 1996 m. gruodžio 14 dieną, kai gavome licenziją verstis mažmenine prekyba.

Ketinate plėsti verslą?

Tokiu sunkmečiu tikrai ne. Pagrindinis mūsų tikslas išsilaikyti, nes ekonominės krizės metu lankytojų sumažėjo perpus.

Išklausę verslininkės atsakymų į klausimus, supratome, kad sėkmė ateina turint tikslą ir jo siekiant atkakliu darbu.

Neringa Paulauskaitė, Aistė Rimgailaitė.

 

Lankytojų skaitiklis