• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konkursas „Atžalyno balsas“

Šiemet Kovo 11-oji mūsų progimnazijoje paminėta netradiciškai. Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti buvo suorganizuotas konkursas „Atžalyno balsas“. Kovo 1-ą dieną vyko pirmasis perklausų etapas, kuriame varžėsi net 45 mokiniai iš 1 – 8 klasių. Visi dalyviai be mokytojų pagalbos pasirinko dainas ir savarankiškai pasiruošė. Į finalinį etapą pateko 16 pretendentų. Tada burtai lėmė, kuris muzikos mokytojas padės ruoštis finalui. Visą savaitę dalyviai nuoširdžiai ruošėsi: repetavo, konsultavosi su muzikos mokytojais Laima Petrulaitiene ir Gintaru Vaitkaičiu.

Kovo 8-ąją įvyko visų labai laukiamas finalas. Renginys prasidėjo Lietuvos himnu ir montažu apie Lietuvą, kurį paruošė būrelio „Einu su Kristumi“ nariai, vadovaujami mokytojos Marytės Beinorienės. Kovo 11-osios proga sveikinimo žodį tarė, vaikus padrąsino bei palinkėjo sėkmės visiems dalyviams renginio iniciatorė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė. Jaunuosius talentus vertino objektyvi komisija, susidedanti iš 6 narių. Muzikos mokytojai turėjo tik vieną balsą, kurį galėjo atiduoti priešininkų komandos nariui. Žiūrovai taip pat skyrė vieną balsą labiausiai patinkančiam dainorėliui ir tuo būdu buvo išrinkti žiūrovų nugalėtojai. Jais tapo Deimantė Andriuškaitė (1b kl.), Brigita Sankauskaitė (7b kl.), Kamilė Vaitkutė (8b kl.), Deimantė Miniotaitė (8c kl.). Kiti dalyviai pelnė komisijos nominacijas už artistiškumą, žaismingumą, originalumą, eleganciją, natūralumą ir kt. Prizinę, trečią, vietą komisija skyrė Jokūbui Stasiuliui (4b kl.) ir Deimantei Miniotaitei (8c kl.); antroji vieta atiteko Gytei Vavilovaitei (1a kl.) ir Brigitai Sankauskaitei (7b kl.). „Atžalyno balsas“ nugalėtojais tapo Elija Varpučinskaitė (1b kl.) ir Kamilė Vaitkutė (8b kl.). Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė pasidžiaugė visais dalyviais, jų talentu,  pagyrė už pasitikėjimą savo jėgomis, drąsą, šiltas emocijas ir apdovanojo ne tik padėkos raštais, bet ir atminimo dovanėlėmis.  

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės progimnazijos mokiniais, kurie aktyviai įsitraukė į šį konkursą. Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už savo vaikų palaikymą, už dalyvavimą kartu su vaikais šiame šiltame renginyje.  Dėkojame renginį vedusioms Mokinių tarybos narėms Brigitai Sankauskaitei ir Lukrecijai Birškytei, būrelio „Mados šokis“ nariams ir jų vadovei Dinarai Dacienei, būrelio „Einu su Kristumi“ nariams ir jų vadovei Marytei Beinorienei, muzikos mokytojams Laimai Petrulaitienei ir Gintarui Vaitkaičiui ir visiems visiems, prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo. Labai ačiū vertinimo komisijai: Dinarai Dacienei, Staselei Norkuvienei, mokinių atstovei, muzikos kūrėjai Kornelijai Kazlauskaitei, nuoširdžiai ačiū tariame svečiams Telšių Naujamiesčio muzikos mokytojai Daliai Vėlavičienei, mūsų Progimnazijos tarybos narei Jūratei Beržinienei.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis