• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Paminėta Europos diena

Europos egzaminas – nacionalinis žinių apie Europą konkursas, rengiamas nuo 2010 metų. Konkurse jėgas išmėginti kviečiami visi moksleiviai. Egzaminas vyksta gegužės mėnesį ir yra skirtas Europos dienos minėjimui. Konkurso dalyviai turi galimybę pasitikrinti savo žinias, atsakydami į įvairius klausimus apie ES istoriją, institucijas, kultūrą, kalbas bei kitas temas. Kasmet Europos egzamine dalyvauja daugiau nei 20 tūkst. žmonių.

Mūsų progimnazijoje Europos diena paminėta gegužės 9 d. Būrelio „Piliečio žadintuvas“ nariai parengė informatyvų stendą apie Europos Sąjungą. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė ir istorijos mokytoja Vytauta Nekrašienė organizavo bandomąjį „Europos egzaminą“ 5-8 klasių mokiniams. Šis egzaminas mūsų progimnazijoje jau yra tapęs tradicija. Susumavus rezultatus trečią vietą laimėjo Karolis Pocius (7a kl.), Ugnė Batakytė (8a kl.), antra vieta dalijosi Ieva Ramančauskaitė (8a kl.), Ignė Druskinytė (8b kl.) bei Mantas Šiaulys (8b kl.). Pirmąją vietą laimėjo Dominyka Jakumaitė (8b kl.), todėl pagal „Europos egzamino“ organizavimo taisykles įgijo teisę dalyvauti antrajame egzamino etape, kuris vyko internetinėje erdvėje. Prizines vietas pelnę mokiniai apdovanoti  „Europos egzamino“ diplomais.

Būrelio „Bendraminčiai“ informacija

 

 

Lankytojų skaitiklis