• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Turininga ir įdomi „Atžalyno“ šaulių veikla

2018 metai buvo turiningi ir įdomūs tuo, kad minėjome Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Mūsų progimnazijos jaunieji šauliai aktyviai dalyvavo renginiuose, skirtuose šios datos  minėjimui. Smagu prisiminti ir pasidalinti įspūdžiais.

Rugsėjo mėnesį progimnazijos šauliai sėkmingai dalyvavo rajoninėse sporto varžybose, skirtose Žemaitijos ir visos Lietuvos savanorių ir šaulių atminimui pagerbti. Jose mūsų mergaičių komanda buvo apdovanota Diplomu, užėmus II vietą estafetinio bėgimo 4x900 m. rungtyje, o šaulė Samanta Miniotaitė individualaus bėgimo (1800 m.) varžybose užėmė I vietą.

Spalio 12-13 d. vyko jaunųjų šaulių lauktos orientacinės pratybos „Pažink savo kraštą 2018“. Jos vyko buvusioje Pavandenės pagrindinėje mokykloje. Per šias pratybas jaunieji šauliai susipažino, išmoko pasiruošti žygiui, orientuotis vietovėje, patobulino bendravimo, pagalbos draugui teikimo įgūdžius ir išmoko geriau pažinti aplinką, kurioje gyvename. Šauliai išklausė paskaitą „Partizaninis karas“. Mūsų šaulių vieningumas ir bendrystė davė puikius rezultatus orientacinėse varžybose: Samanta Miniotaitė ir Ema Vainoriūtė užėmė II vietą, o Austėja Mileikytė ir Sima Gudauskaitė III vietą.  

Lapkričio mėnuo buvo gausus renginių, skirtų Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Mūsų progimnazijos šauliai dalyvavo Telšių rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių šaudymo iš pneumatinio šautuvo varžybose, 15 „Atžalyno“ šaulių dalyvavo sportinėse varžybose Varniuose, kur sėkmė lydėjo Joną Mileikį, laimėjusį II vietą smiginio varžybose.

Galime pasidžiaugti tuo, kad lapkričio 3 d. į jaunųjų šaulių gretas Žemaitijos 8-ojoje rinktinėje priimti dar du mūsų būrelio nariai.

Buvo labai smagu palydėti 2018 metus pažintinėje ekskursijoje į Vilnių ir pramogauti Vichy vandens parke.

Tikiuosi, kad 2019 m. taip pat dalyvausime įdomiuose renginiuose, patirsime dar daugiau gerų pasiekimų ir šaulių būrelio bendrystė tik stiprės.

„Atžalyno“ šaulė Liepa Bendoraitytė

 

Lankytojų skaitiklis