• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Lietuva skaito. Skaitymo akcija „Valanda su knyga“

Gegužės 7 dieną Telšių K. Praniauskaitės viešoji biblioteka drauge su Švietimo centru, Telšių rajono mokyklų bibliotekininkais, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojais jau ketvirtus metus organizavo skaitymo akciją „Valanda su knyga“. Renginį labai šiltai ir profesionaliai vedė Nijolė Vaičekauskė, Telšių švietimo centro metodininkė.

Gausiai susirinkę dalyviai skaitė žemaičių autorių ir J. Tumo-Vaižganto kūrinių ištraukas. Džiugu, kad akcijoje dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokiniai: aštuntokės Ignė Druskinytė ir Romena Bičkutė bei šeštokas Jokūbas Beržinis. Jie skaitė linksmus žemaitiškus tekstus apie naginę, genį, pupas, žirnius ir riedančius ratus. Pasiruošti šiam renginiui jiems padėjo lietuvių kalbos ir literatūros  mokytojos Jūratė Šliažienė ir Danguolė Eirošienė.

Skaitovus ir jų mokytojus renginio vedėja apdovanojo padėkos raštais. Ji visiems dalyviams nuoširdžiai linkėjo skaitymo akcijoje dalyvauti ir kitais metais.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J. Šliažienė

 

Lankytojų skaitiklis