• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Akcija „Būk saugus kelyje“

Kiekvienais metais mūsų progimnazijoje organizuojama akcija „Būk saugus kelyje“. Lapkričio 14-osios rytą prie progimnazijos durų mokinius pasitiko akcijos organizatoriai direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė, pradinių klasių mokytojos Stanislava Norkuvienė ir Gražina Jonikienė kartu su būrelio „Šviesoforo mokykla“ dalyviais, Mokinių tarybos atstovai bei Telšių AVPK KPS pareigūnai Giedrė Jančauskytė, Aušra Anglickienė, Kęstutis Mikulskis.

Šios akcijos tikslas skatinti mokinius nešioti atšvaitus tamsiu paros metu, kad vaikai būtų geriau matomi gatvėje. Patikros metu paaiškėjo, kad nemaža dalis mokinių neturėjo atšvaitų. Iš 5 – 8 klasių net 63 mokiniai buvo be atšvaitų: 5a klasės – 5 mokiniai, 5b klasės – 2 mokiniai, 6a klasės – 4 mokiniai, 6b klasės – 3 mokiniai, 6c klasės – 6 mokiniai, 7a klasės – 9 mokiniai, 7b klasės – 4 mokiniai, 7c klasės – 14 mokinių, 8a klasės – 6 mokiniai, 8b klasės – 3 mokiniai, 8c klasės – 7 mokiniai. Neturintiems atšvaitų policijos pareigūnai juos dovanojo, kad mokiniai kelyje būtų saugūs. Su patikros rezultatais supažindinti klasių vadovai. Organizatoriai planuoja vykdyti dar ne vieną patikros akciją ir tikisi geresnių rezultatų. Būkime atsakingi, matomi ir saugūs kelyje.

Už pagalbą ir dovanėles dėkojame Telšių kelių policijos skyriaus pareigūnams Giedrei Jančauskytei, Aušrai Anglickienei, Kęstučiu Mikulskiui.

„Bendraminčių“ narė Saida Stulpinaitė

 

Lankytojų skaitiklis