Tėvų, mokinių žiniai!

  • PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tėvų, mokinių žiniai!

Mokyklinės uniformos matavimai vyks

2019 m. gegužės 27 d. (pirmadienį) nuo 14.30 val. choreografijos klasėje (prie aktų salės).

UAB „Savitas stilius“ siūlo įsigyti ir polo marškinėlius su progimnazijos emblema, kurie tiktų šiltu laikotarpiu. Rekomenduojama progimnazijos spalva – tamsiai mėlyna. Marškinėliai yra vaikiški (nuo 4 iki 12 metų atitinka mūsų uniformų dydžius 122-164) moteriški (dydžiai XS-XXL) ir vyriški (dydžiai XS-XXL). Vaikiškų polo marškinėlių kaina 8 eur/vnt (be logotipo). Suaugusių – 9 eur/vnt (be logotipo) Marškinėlių sudėtis 100 % medvilnė. Galima išsiuvinėti progimnazijos emblemą, papildomai tai kainuotų 3 eur.

Mokyklinę uniformą galima užsisakyti ir internetu. 
 

Lankytojų skaitiklis