• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

PASIDALINK GERUMU!

Kiek daug telpa žodyje „Gerumas“ ir koks jis didelis tarytum senas ir išmintingas medis. Pasidalintas gerumas – dvigubas gerumas!

Šių metų lapkričio 29 d. dalinsimės gerumu visi. „Atžalyno“ mokiniai, mokytojai, vadovybė. Skirsime jį tiems, kuriems labiausiai jo reikia. Per 2 – 3 pertraukas visus kviečiame ateiti į antrą aukštą. Ten bus renkami pinigėliai vaikams su negalia ir vienam berniukui, sergančiam onkologine liga. Už jūsų paaukotus pinigėlius jums bus atsilyginta puodeliu arbatos ir gabalėliu pyrago. Akcija vyksta visame Telšių mieste. Prieš Šv. Kalėdas aplankysime vaikučius ir praskaidrinsime jiems nuotaiką. Kalėdos – gerumo metas.

P.S. Gruodžio 2 d. 18h. Mūsų mokykloje, aktų salėje, vyks padėkos renginys visiems jums. Renginio metu taip pat galėsite aukoti. Jums koncertuos Telšių miesto talentingi vaikai. Bus jauku ir šilta! Pakvieskite savo tėvelius, senelius, draugus ir pažįstamus. Laukiam visi maži ir dideli.

Nepraeik  pro šalį.

Ačiū.

Telšių miesto mokinių parlamentas

 

Lankytojų skaitiklis