• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Aktyviai paminėta Pasaulinė žemės diena

Kovo 20 d. mūsų progimnazijoje buvo paminėta Pasaulinė žemės diena. Tądien vyko integruota edukacinė pamoka 7-tų klasių mokiniams, kurią organizavo biologijos mokytoja metodininkė Rima Narbutienė, fizikos mokytoja Sonata Kazokevičienė ir chemijos mokytoja metodininkė Ina Gedvilienė. 

Klasėms atstovavo 3 komandos, kurios savo išmanumą ir išradingumą parodė Protų mūšyje. Komandos išsirinko kapitoną,  nupiešė emblemą, sugalvojo šūkį ir jį pristatė. Pasitikrino gamtamokslines žinias. Aktyviai dalyvavo skysčio pernešimo užduotyje. Mokiniams patiko ir jie noriai atliko grandinės jungimo užduotį. Nelengva buvo atpažinti vaisius užrištomis akimis. Susumavus rezultatus pirmą vietą (28,8) laimėjo 7b klasės komanda, antra (27,6) liko 7a klasė, trečia vieta (24,8) atiteko 7c klasei. Mokiniams buvo smagu dalyvauti edukacinėje pamokoje, pagilinti gamtamokslines žinias, pamąstyti apie gamtos išsaugojimo svarbą. Taip pat mūsų progimnazijos mokinių komanda, vadovaujama mokytojų Rimos Narbutienės ir Sonatos Kazokevičienės dalyvavo rajono konkurse „Mano Žemės grožis“, kuris vyko „Ateities“ progimnazijoje. Iš dalyvavusių  6 komandų, „Atžalyniečiai“ užėmė 2 vietą ir buvo apdovanoti Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos Danutės Mažeikienės padėkos raštu ir dovanėlėmis.

3a klasės mokiniai ir būrelio „Gamtos bičiuliai“ nariai dalyvavo Žemės vėliavos iškėlimo ceremonijoje Telšių miesto amfiteatre. Mokiniai aktyviai įsijungė į veiklas, noriai atsakinėjo į klausimus, sodino gėlių daigelius, klausėsi linksmų dainelių. Trečiokai už aktyvų dalyvavimą ir teisingai atsakytus klausimus buvo apdovanoti inkilu, kurį nutarė įkelti  klasės draugo Luko sodyboje. Pasak trečiokės Gabrielės Žutautaitės, visi buvo patenkinti, džiaugėsi renginiu ir suprato, kad gamtą mylėti labai svarbu.

„Bendraminčių“ informacija

 

 

Lankytojų skaitiklis