• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mokinių „Mainų savaitė“ „Atžalyne“

„Mainų savaitė“ – tai jau kelerius metus Lietuvos moksleivių sąjungos Telšių rajono mokinių parlamento organizuojamas renginys, kurio metu Telšių rajono mokyklų atstovai visą savaitę mokosi kitoje ugdymo įstaigoje.

Šios savaitės tikslas – skatinti mokyklų tarpusavio bendradarbiavimą, visuomeniškumą. Įgytą naują patirtį bei idėjas kitose mokyklose stengiamasi pritaikyti savo mokymo įstaigoje.

Mūsų progimnazja tradiciškai kiekvienais metais dalyvauja šioje akcijoje. Šiemet į mūsų progimnaziją atvyko mokiniai iš „Kranto" progimnazijos, o savo progimnazijos atstoves išlydėjome į „Germanto" progimnaziją. Svečius pasitikome pirmąją dieną, nuo pat ankstaus ryto supažindindami juos su būsimais klasės draugais ir mokytojais. Antrąją dieną svečiai buvo supažindinti su progimnazijos administracija. Mokinių taryba surengė mini užbaigimo renginį, kurio metu buvo aptarta ši savaitė, taip pat vyko viktorina, kurios metu svečiai turėjo papasakoti, ką apie mus sužinojo vos per kelias dienas.

Pasak mokinių, dalyvavusių „Mainų savaitės“ programoje, renginys buvo įdomus, skatinantis aktyvumą, jo metu įgyjama naujų žinių  apie kitas mokyklas, jų istoriją, tradicijas, savivaldą.

Visa progimnazija stengėsi, kad atvykę svečiai jaustųsi jaukiai ir maloniai!

Mokinių tarybos pirmininkas Nerijus Gustys

 

 

 

Lankytojų skaitiklis