• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pamoka „Kaip įjungti lemputę“ antrokams

Jau ne pirmus metus fizikos mokytoja Sonata Kazokevičienė bendradarbiauja su pradinukais. Vesdama pamoką „Kaip įjungti lemputę“ mokytoja  paaiškina ir parodo, kaip sujungti elektros grandinę. 

Netrukus 2a klasės mokiniai įsitraukia į darbą. Ieškodami sprendimų, šurmuliuodami dėlioja laidus, lygina krūvius, sukinėja varžtelius. Netrukus pasigirsta pirmieji džiūgavimai. Pavyko! Tarsi atpildas už kantrybę užsidega mažytė lemputė. Kai kurie mokiniai pabando sujungti ir sudėtingesnę grandinę, panaudodami daugiau laidų. Tačiau tenka įsitikinti, kad reikia būti labai atidiems. Mat lemputė šviečia tik tada, kai susidaro uždara elektros grandinė.

Įspūdžiams nebuvo galo. Antrokai džiaugėsi savo pasiekimais, reflektavo, uždavė klausimų mokytojai. Kad mažiesiems mūsų mokyklos mokinukams pamoka labai patiko, supratau ir aš. Jie visi labai norėtų mokytis fizikos. Ačiū mokytojai Sonatai už draugystę ir įdomias pamokas.

Irma Klaišytė, 2a kl. mokytoja

 

Lankytojų skaitiklis