• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Turizmo diena

Kiekvieną rudenį progimnazijoje yra organizuojama diena be pamokų, skirta Pasaulinei turizmo dienai paminėti. Turizmo dienos tikslas plėtoti mokinių žinias apie Telšių miestą ir rajono apylinkes bei kitas Lietuvos vietoves. Taip pat labai svarbu ugdyti mokinių asmenines, pažinimo ir socialines kompetencijas.

Pradinių klasių mokiniai pasimankštinę progimnazijos kieme dalyvavo viktorinoje „Ką aš žinau apie Telšius“. Pasitikrinę žinias, atliko kūrybinį darbą „Moku vaikščioti saugiai“ ir parengė piešinių parodą. Po to buvo organizuojamos turistinės išvykos. Kiekviena klasė išvyko pasirinktu maršrutu. Pirmokai keliavo Masčio ežero pakrante, 2a klasės mokiniai aplankė Žemaičių „Alkos“ muziejų, o 2b ir 4b klasės mokiniai keliavo į Ryškėnus.  3a klasė aplankė Džiugo piliakalnį, 3b  klasės mokiniai su gidu keliavo po Telšių miestą. 4a klasė nukeliavo net iki Degaičių parko.

Turistinėse išvykose  po Telšių apylinkes bei kitas Lietuvos vietoves dalyvavo ir 5-8 klasių mokiniai.

Mokiniai, klasių vadovai ir dalykų mokytojai iš šių kelionių grįžo kupini naujų įspūdžių, pasigrožėję nuostabiomis Telšių apylinkėmis, Lietuvos gamta, sužinoję daug vertingos informacijos.

„Bendraminčių” informacija

 

Lankytojų skaitiklis